Valerián Spusta, *1980

Jsem profesionální fotograf a moje vášeň spočívá v zachycení krásy krajin a vytvoření dojemných reklamních snímků interiérů a exteriérů. Moje práce není jen o fotografování, ale o vytváření uměleckých děl, která oslovují emoce a zanechávají trvalý dojem.

S krajinářskou fotografií přináším kus přírody do vašich interiérů. Každý snímek je pečlivě vybrán a zpracován tak, aby vytvořil atmosféru, která zklidní vaši mysl a připomínala vám krásu světa kolem nás. Moje fotografie jsou více než jen obrázky na zdi - jsou okny do přírody.

V oblasti reklamní fotografie se zaměřuji na to, aby vaše produkty a služby zaujaly vaše zákazníky. Každý snímek je promyšlený tak, aby podtrhl jejich jedinečné vlastnosti a přesvědčil vaše cílové publikum. Mé fotografie nejen prodávají, ale také vyprávějí příběhy.

S více než deseti lety zkušeností v oboru vám mohu nabídnout kvalitu, kreativitu a profesionalitu. Společně můžeme přenést vaše vizuální koncepty do reality a vytvořit něco, co zaujme a inspiruje. Dejte mi příležitost spolupracovat s vámi a společně vytvoříme vizuální umění, které osloví vaše srdce a vaše zákazníkyŽivotopis:

Jsem vášnivým obdivovatelem hor a přírody, nadšeným fotografem, dobrovolným členem horské služby a horolezcem.

Mé dětství se celé odehrálo ve Špindlerově Mlýně. Jako syn Valeriána Spusty, dlouholetého člena horské služby a uznávaného odborníka v oblasti lavin, jsem od mala byl veden k lásce a respektu k horám. Tyto hory, které můj otec nejen při svých služebních akcích často a s radostí zachycoval na černobílých fotografiích, jsou pro mě zdrojem nekonečné inspirace.

V jeho šlépějích pokračuji nejen jako fotograf, ale také v monitorování meteorologických podmínek, aktuálního stavu sněhové pokrývky a potenciálního lavinového nebezpečí.

Svůj první snímek nočního Špindlerova Mlýna jsem pořídil ve věku osmnácti let. Fascinace barvami mě již tehdy přivedla k myšlence věnovat se fotografování profesionálně. Příroda pro mě znamená nevyčerpatelný zdroj inspirace. Snažím se skrze objektiv fotoaparátu co nejlépe zachytit hru světel a stínů, stejně jako jedinečné detaily.

Při zachycování okamžiků si plně užívám kouzlo přítomnosti a neustále se kochám půvabem měnící se krajiny. Zaměřuji se zejména na fotografování krajiny a komerčních objektů, jako jsou exteriéry a interiéry, které slouží k propagaci ubytovacích zařízení v rámci cestovního ruchu. Pro potřeby reklamy fotím také produktové a profesiální fotografie, stejně jako sportovní záběry.

Mým cílem je poskytovat komplexní a kvalitní služby, vždy s individuálním a vstřícným přístupem ke klientům. Neustále se snažím zdokonalovat své dovednosti, protože profesionální růst má pro mě nejvyšší prioritu.

Fotografování je pro mě nejen prací, ale především mou vášní, a věřím, že to lze vidět v každém mém snímku.